Flash News

E-TJERA

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi dje në Shqipëri

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi


Mirëmëngjes!

Politiko.al ju sjell një blic lajmesh nga vendi në ‘Posta e mëngjesit’. Për të marrë ‘Postën’ çdo mëngjes me email na shkruani në [email protected]

Arben Ahmetaj merret zyrtarisht i pandehur nga SPAK, nën akuzë për 3 vepra penale

Shqiptarët përbëjnë 1.8% të totalit të azilkërkuesve në BE, kryeson Franca dhe Gjermania

Historia e Alessandro Sandrinit: Si e sajuan shqiptarët rrëmbimin, që përfundoi në pengmarrje të vërtetë nga xhihadistët

Kandidojnë në zgjedhjet lokale të 14 majit, deputetët që do të dorëzojnë mandatin këtë javë 

Afera e inceneratorëve, Këlliçi denoncon me dokumente: 20 mln euro janë fshehur përmes një kompanie në Itali 

Të lidhura me një ish-zyrtar të lartë politik, si u kthye Tirana në kryeqytetin e skemave mashtruese të investimeve

"S'jemi të varfër", Gonxhja kundër vendimit të Autoritetit të Konkurrencës: Do rrisim çmimin e patentës

Ankesa në KQZ/ 170 mijë persona me aftësi të kufizuar, u privohet e drejta e votës

“Green Line” e Veliajt “thyen turinjtë”, përplaset me një makinë te “Unaza e Re”

Të fundit