Flash News

E-TJERA

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi dje në Shqipëri

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi

Mirëmëngjes!

“Posta e mëngjesit” ju sjell një blic lajmesh kryesore ndodhur dje në Shqipëri. Klikoni në hiperlinqet blu nëse doni të lexoni më shumë. Nëse e doni ‘Postën’ në emailin tuaj na shkruani në [email protected]

Sanksionimi/ Gjykata britanike i refuzon apelin Berishës

I refuzohet apeli nga SIAC/ Berisha: Vendimi shton një kat në monumentin e korrupsionit

Ra në kontakt me rrymën elektrike, humb jetën 40-vjeçari në Kavajë

“The Times”: Shqiptarët ‘pushtuan’ tregjet skoceze të d*ogës, Tirana po transformohet nga paratë e pista

Absurdi në Kuvend, projektligji rrëzohet se propozimin nuk e solli qeveria, por një deputete e opozitës

Shumë ngelës në provimin e Gjuhës së Huaj, maturantët paralajmërojnë protestë

EURO 2024/ Kroacia dhe Shqipëria përgatiten për dyluftim!

Vendimi në Britani/ Berisha: Procedura faktoi se për Sali Berishën nuk ka asnjë provë, asnjë fakt

Berisha denoncon skandalin: Mijëra dokumente të dërguara nga ne, nuk u dorëzuan në Min. e Brendshme britanike

Uli kokën dhe lejoi golin në ndeshjen me Italinë, Elseid Hysaj kërkon ndjesë: Ishte gabim loje

Të fundit