Flash News

E-TJERA

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi dje në Shqipëri

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi

Mirëmëngjes!

Politiko.al ju sjell një blic lajmesh nga vendi në ‘Posta e mëngjesit’. Për të marrë ‘Postën’ çdo mëngjes me email na shkruani në [email protected]

Abuzimi me fondet e IPARD, BE bllokon paketën me 112 mln euro për Shqipërinë

E lidhur: OLAF zbardh skemën e abuzimit me fondet e BE: Si zgjidheshin përfituesit me oferta false dhe pa konkurrencë?

Shqipëria dhe vendet e Ballkanit në “black out”, KE nis hetim ndërkombëtar për ndërprerjen e energjisë

Skandali me ish-gjeneralin Coldea, Berisha për median rumune: Ishte punësuar për aktivitetet e errëta të Ramës 

Aksidenti në aksin Gjiri i Lalzit- Maminas, ndërron jetë 16-vjeçari 

The Guardian reportazh në Shqipëri: Është si të kthehesh pas në kohë 

Të fundit