Flash News

E-TJERA

Vrasja e dyfishtë në Kavajë, del fotoja e njërit prej viktimave

Vrasja e dyfishtë në Kavajë, del fotoja e njërit prej

Një ngjarje e rëndë u shënua mbrëmjen e sotme në qendër të Kavajës.

Një konflikt mes dy personave përfundoi me përdorimin e armës dhe thikës e për pasojë të dy humbën jetën.

Viktimat u identifikuan nga policia si Sali Rexha nga Kukësi 43 vjeç, i cili ka qëlluar me armë dhe Armando Gosa nga Kavaja, i cili ka qëlluar me thikë gjithashtu 43 vjeç.

Ndërkohë, personi në foto është Sali Rexha nga Kukësi, i cili jetonte në Kavajë.

Ajo që e bën edhe më tragjike këtë ngjarje është se në momentin e krimit Rexha ka qenë në prani të gruas dhe të fëmijës së tij të mitur.

 

 

Të fundit