“Hakmarrje ndaj Qazim Sejdinit, i dërgojnë arkivol në shtëpi”

“Klani tjetër mafioz i ka dërguar arkivol në shtëpi Qazim Sejdinit”, kështu shkruan ish-kryeministri Sali Berisha për kryetarin e Bashkisë së Elbasanit, bazuar në denoncimin e qytetarit dixhital.

Sipas denoncuesit, sot në Elbasan ka qarkulluar informacioni se Sejdinit i kanë dërguar një arkivol, dhe se ai ka shtuar rojet. Sipas qytetarit, autori i 18 shtatorit është ende i lirë dhe mbrohet nga Rama e Sejdini.

POSTIMI I SALI BERISHËS:  

Ne Elbasan klanet ne thike e ne pike!

Qyteti gumezhine se Don Lales klani tjeter mafioz i ka derguar arkivol ne shtepi?!?!

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital! sb

“Doktor mirmrama. Po lexoj neper medja sikur policia ne elbasan ka arrestu autorin e ngjarjes se 18 shtatorit sikur u kap autori kjo esht nje lajm sa per te ber buj sepse autoret e vertet nuk jan kapur ato mbrohen nga Edi Rama dhe Qazim Sejdini kto qe janë arrestu jan thejsht ushtar, sa per Qazim Sejdin mikun me te ngushtë te Edi Rames sot ne qytet po qarkulloj nje lajm sikur i kan dergu arkivol ne shpi ne shenj hakmarrje per ato qe ai ka ber nuk dihet sa i vertet esht ky lajm po sot i gjith elbasan po flet per kte ngjarje. te gjith e din ne elbasan qe qazim sejtin ka shumfishuar rojet dhe badiguardet”