Veshja 8,925 euro (e thjeshtë) e Lori Hoxhës

Lori Hoxha është me pushime me familjen në Itali dhe në një nga postimet e saj ajo shkruante se ndodhej me mamin dhe të mos prisnim foto të këmbëve të saj. Kjo u komentua shumë në rrjet nga ndjekësit e saj, duke e krahasuar Vjollcën me çdo nënë shqiptarë, të cilat bëjnë të njëjtat fotografi me vajzat e tyre.

 

View this post on Instagram

 

im on vacation with my mom so be prepared to not see my feet in any of my next pics

A post shared by Lori Hoxha (@lorihoxha) on

Në dukje një foto dhe veshje e thjeshtë, “look-” i Lori Hoxhës kushton plot 8,925 euro (pa llogaritur stolitë që ka vënë).

“What they Wearin” është faqja që poston çmimet reale të veshjeve të vipave, ndaj ka bërë dhe një ‘rezume’ të veshjes së Lorit.

Kostumi me pantallona të shkurtra i saj kushton 1,725 euro dhe janë të markës “Love Print”. Praktikisht, bluza kushton 430 euro dhe pantallonat e shkurtra 1,295 euro.

Ndërsa çanta është e markës ‘Hermes’ dhe kushton 7,200 euro. Çantat e kësaj marke janë vërtetë shumë të shtrenjta dhe shumë të vlefshme. Çantës “Hermes” nuk i ikën asnjëherë vlera pasi ka raste që mund të shitet dhe më shtrenjtë sesa është blerë.