Vetëm një minutë pasi publikoi linjën e produkteve të reja, Kim Kardashian fitoi 2 milionë euro

Kim Kardashian ka hedhur dje në treg linjën e re të të brendshmeve në formë korseje. Kim kishte kohë që punonte për këtë linjë dhe i kushtoi një vëmendje të madhe marketingut.

Dhe mesa duket ja ka vlejtur e gjitha. Kjo pasi sipas mediave të huaja, koleksioni i ri ka qenë shumë i suksesshëm. Vetëm në minutën e parë që u hodh në treg, Kim Kardashian ka fituar 2 milionë dollarë nga shitjet.

Duke marrë parasysh një fluks aq të madh, vajzat mezi paskan pritur që produkti të dilte në treg.

 

View this post on Instagram

 

SKIMS.COM is now LIVE! @kyliejenner for Skims. Shop SKIMS Solutionwear™ now!

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on