Flash News

KRYESORE

Aksident në Korçë, ndërrojnë jetë dy persona

Aksident në Korçë, ndërrojnë jetë dy persona

Dy persona kanë ndërruar jetë në Korçë ditën e sotme për shkak të një aksidenti të rëndë.

Nga të dhënat e para mësohet se dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën, në aksidentin e ndodhur në afërsi të unazës së qytetit, raporton Top Channel.

Rrethanat në të cilat ka ndodhur aksidenti dhe emrat e personave që mbetën të vdekur ende nuk janë bërë të ditur.

Të fundit