Flash News

E-TJERA

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi dje në Shqipëri

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi

Mirëmëngjes!

Politiko.al ju sjell një blic lajmesh nga vendi në ‘Posta e mëngjesit’. Për të marrë ‘Postën’ çdo mëngjes me email na shkruani në [email protected]

 

Blendi Teta mohon përfshirjen në ekzekutimin e ish-policit: Martinaj më kërcënoi se do të më muroste 

Bilancin e nëntorit/ 18 punonjës policie janë paditur në Prokurori 

Berisha: Balla përfaqëson narkoshtetin në Komisionin e Sigurisë 

Tensione tek Komisioni i Sigurisë/ Flamur Noka i zë karrigen Nasip Naços 

Thellohet skandali Rama-Bolino/ Berisha: Ose janë pronarë të godinës, ose kanë falsifikuar bilancet e deklaruara 

Tensionet në Kuvend, PS përjashton Berishën dhe 5 deputetë të opozitës

Vrau gruan, burg për jetë për ish-policin në Elbasan

Zbardhet dëshmia e kushëririt të Liridona Ademajt: Ja pse dyshuam te Naimi

Abuzim me tenderat, SPAK pezullon nga detyra prefektin e Kukësit

PD çon në Gjykatën Kushtetuese marrëveshjen Rama-Meloni për refugjatët

Serbët e veriut të Kosovës nisin peticione për të shkarkuar kryetarët shqiptarë të 4 komunave

Publikohet fotografia e Liridona Ademajt disa orë para vrasjes

“Edhe sikur të kthehet përmbys Këshilli Europian”, Rama: Harrojeni se Beleri betohet

Media serbe për rastin ‘Beleri’: Shqipëria dhe Greqia zyrtarisht janë ende në luftë 

Mos ngritja e Komisioneve, Rama refuzon dialogun me opozitën: Të shkojnë në Gjykatën Kushtetuese

Qeveria miraton amnistinë e fundvitit, përfitojnë rreth 600 të dënuar

Të fundit