Verë aktive për këngëtarin, Hekuran Krasniqi publikon sërish projektin e ri muzikor

Hekuran Krasniqi ka publikuar këngën e tij më të re në bashkëpunim me Anitën. Kënga titullohet “Zemrën ti ma ndale” dhe siç duket edhe nga klikimet, ende pa bërë 24 orë nga publikimi kënga është përkrahur nga fansat.

Pavarësisht pandemisë dhe anulimit të koncerteve, kjo se ka ndalur këngëtarin Hekuran Krasniqi të sjellë disa projekte muzikore, ku më i fundit ishte vetëm para disa ditësh.

Këngën e plotë mund ta ndiqni në linkun poshtë: