Flash News

E-TJERA

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi dje në Shqipëri

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi

 

Mirëmëngjes!

Politiko.al ju sjell një blic lajmesh nga vendi në ‘Posta e mëngjesit’. Për të marrë ‘Postën’ çdo mëngjes me email na shkruani në [email protected]

Vranë babanë, gjykata e Durrësit vendos “arrest me burg” për tre fëmijët e familjes Meta

E lidhur: I vëllai ndryshon dëshminë, Hygerta pranon vrasjen e babait: Isha e detyruar, na thoshte "do iu vras me tritol"

Britania nis deportimin e të burgosurve shqiptarë, kush është i pari që dëbohet

Maqedonia e Veriut dhe Shqipëria me inteligjencën më të ulëtnë Evropë

Të lidhur prej një viti, adoleshenti italian pranon vrasjen e 39-vjeçarit shqiptar

Kundërshtoi bllokimin e diplomave për studentët e Mjekësisë, zbardhet vendimi i plotë i Kushtetueses

A është abuzuar sek*ualisht?/ Hygerta Meta i nënshtrohet testit

Berisha denoncon drejtoren e SHISH: Vlora Hyseni ka urdhëruar që informacionet të kalojnë fillimisht te Rama 

“Po diskutohet ideja e një ngujimi”, Këlliçi tregon skenarët si do të përshkallëzohet aksioni opozitar

HEC-i i Skavicës, KSHH: Qeveria miratoi ligjin pa kryer studimin, cenon parimet kushtetuese dhe të sigurisë juridike 

Të fundit