Flash News

Ditari i Opozitës

Monika Kryemadhi paraqitet në SPAK

Monika Kryemadhi paraqitet në SPAK

Deputetja e Partisë së Lirisë, Monika Kryemadhi është paraqitur sot në Prokurorinë e Posaçme. 

Kryemadhi është parë të hyjë në SPAK vetëm dhe me një dosje në dorë.

Ende nuk dihet arsyeja e thirrjes së saj në ambientet e SPAK.

Të fundit