Flash News

KRYESORE

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi dje në Shqipëri

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi

Mirëmëngjes!

Politiko.al ju sjell një blic lajmesh nga vendi në ‘Posta e mëngjesit’. Për të marrë ‘Postën’ çdo mëngjes me email na shkruani në [email protected]

Policia refuzon kërkesën e PD për protestën e 6 dhjetorit në Bulevard: Cenim i sigurisë kombëtare

E lidhur: Berisha: Protestojmë para kryeministrisë, është i panevojshëm autorizimi i policisë 

Ambasadorja e BE zbardh detajet e vendimit, pse u anulua granti prej 28 mln eurosh për Portit të Durrësit

Me 74 vota pro, miratohet marrëveshja e Portit të Durrësit, mungon Rama

Kuvendi i dha ‘dritën jeshile’, Alabbar flet për projektin e Portit të Durrësit: Do jetë destinacion luksoz

Raporti: Si kontrollohet trafiku i drogës nga bandat shqiptare në tregjet e BE, rol kyç Porti i Durrësit

Laborator droge në Fier, pranga ish-kryekomunarit të PS-së, në kërkim kolumbiani

E lidhur: Mediat malazeze ‘zbërthejnë’ laboratorin e drogës në Fier: Kokaina u gjet në pronën e zyrtarit të PS

SPAK jep detaje: Në pleh u gjet 430 kg kokainë me vlerë 40 mln €, vinte nga Kolumbia

110 vjetori i Pavarësisë, Kuvendi i Shqipërisë dhe Kosovës mblidhen të dielën në Tiranë

Shoqëria civile rajonale: BE bëri gabime me zgjerimin dhe gjeopolitikën

Berisha: BE zbarkon në Tiranë për t’i dhënë fund ‘Ballkanit të Hapur’. Ç’thotë për protestën

Serbët provokojnë shqiptarët nga Katari, shpalosin hartën e Kosovës me flamurin e Beogradit; FIFA hesht

 

 

 

Të fundit