Flash News

KRYESORE

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi dje në Shqipëri

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi

Mirëmëngjes!

Politiko.al ju sjell një blic lajmesh nga vendi në ‘Posta e mëngjesit’. Për të marrë ‘Postën’ çdo mëngjes me email na shkruani në [email protected]

SPAK reagim zyrtar për megaoperacionin: Goditëm 7 grupe kriminale (detaje) 

Argita Malltezi merr rolin e Berishës? Noka: I kam thënë që të angazhohet në politikë 

Ra në kontakt me energjinë së bashku me 2 punonjës, vdes pronari i hotelit në Dhërmi 

Berisha: Rama plaçkit pasuritë e shqiptarëve me sojin dhe sorollopin e tij 

Berisha nuk donte të liroheshin të burgosurit politikë”, reagon kreu i PD-së: Rama shpifës i shpërfytyruar

SPAK në kërkim të “Visit të Pojës”, oficerët gjejnë "surprizën" në banesë

Nga akuzat për Durim Bamin te kundërshtarët e Ervis Martinajt, detaje nga megaoperacioni i SPAK

Merr fund rezistenca e banorëve, IKMT prish 3 shtëpi në Bërxullë 

U fut për t’u larë në Liqenin Artificial, i riu polak përfundon në spital 

 

Të fundit