Flash News

E-TJERA

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi dje në Shqipëri

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi

Mirëmëngjes!

Politiko.al ju sjell një blic lajmesh nga vendi në ‘Posta e mëngjesit’. Për të marrë ‘Postën’ çdo mëngjes me email na shkruani në [email protected]

Kërkesa e Zelensky-t për armët, reagon Rama: Të gjithë thanë ‘po’, veç nesh. Duhet të forcojmë mbrojtjen! 

“A do të paguash për Becchetti-n?”, pyetja e gazetarit italian vë në siklet Ramën, si u përgjigj kryeministri 

Baza ajrore e Kuçovës, lidhet kontrata 2.6 mln euro për hangarin dhe mjediset e shërbimit

“S’ka mjedis për zgjedhje të lira”, Freedom House: Mungesa e transparencës dhe qeverisja jofunksionale në Shqipëri

Bllokohet Rruga e Arbrit, shembet masivi shkëmbor tek Shkalla e Tujanit

U aksidentua në Stamboll, ndërron jetë kampioni shqiptar i atletikës

"Pse ishte Alex Soros në samit?", Rama-gazetares: Harroi të të pyeste ty

Speciale e francezes "Mediapart": Shqipëria e Edi Rames, 'vitrina e se keqes'

Pikëpyetje mbi samitin me Zelenskin në Tiranë, cili është roli i Aleks Soros?

Berisha: Mos ngatërroni gjeostrategjinë me realitetin, samitet e Tiranës ishin vetëm takime

Soros krah Ramës në Samit, Berisha: Kongresi i SHBA të hetojë lidhjet e tij me Shqipërinë

Video/ Vrasja në Korçë, momenti kur 61-vjeçari qëllon Emiliano Pinen dhe më pas veten

Të fundit