Flash News

KRYESORE

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi dje në Shqipëri

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi

Mirëmëngjes!

“Posta e mëngjesit” ju sjell një blic lajmesh kryesore ndodhur dje në Shqipëri. Klikoni në hiperlinqe nëse doni të lexoni më shumë. Nëse e doni ‘Postën’ në emailin tuaj na shkruani në [email protected]

Koha e emrave konkretë”/ Përfundojnë negociatat për Presidentin e ri, Idrizi e Mediu kundër Alibeajt, ç’thotë Balla

E lidhur: Raundi i parë mund të kryhet pa kandidatë, çfarë parashikohet për Presidentin e r

Mungoi në bisedime, Alibeaj: PS nuk mund ta zgjedhë e vetme presidentin; letër Ballës, Dodës dhe Mediut


PS i dha karton të kuq Srebrenicës/ Ballkani jehonë rezolutës: Kuvendi shqiptar hodhi poshtë gjenocidin

Berisha nis fushatën nga Elbasani për kreun e PD

SPAK dërgon për gjykim të fortin e ‘Myslym Shyrit’, Gjergj Cukali

Bota e sanksionon, Shqipëria vijon të rrisë tregtinë me Rusinë. Si paraqitet niveli i importeve me Ukrainën

Reforma në sektorin e ujit, sa është vlera e huasë që do të marrë qeveria nga Banka Botërore

Kërkoi ndarjen nga RMV, ‘Rithemelimi’ thërret Ramën në interpelancë, pjesë e listës edhe LSI

Të fundit