Flash News

KRYESORE

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi dje në Shqipëri

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi

Mirëmëngjes!

Politiko.al ju sjell një blic lajmesh nga vendi në ‘Posta e mëngjesit’. Për të marrë ‘Postën’ çdo mëngjes me email na shkruani në [email protected]

Raporti i DASH për Shqipërinë, Doris Pack në Politiko: SHBA nuk po i merr seriozisht keqbërjet e ‘gonigalëve’ me Ramën 

“Ai djali që vjen me varkë është si Dua Lipa”, pse nuk qëndron krahasimi i Ramës për emigrantët në Londër-E shpjeguar

Gazetari që zbërtheu skemën e gjobave të Adriatik Doçit: Kishim shumë denoncime. Merrte një fakt të vërtetë, 30 i sajonte

Rama kapet ngushtë me eksodin, “tall” Britaninë: Po iu pushtoi Rusia, ejani te ne. Iu mbrojmë nga Putin dhe Braverman

E lidhur: Rama kujtohet për të drejtat e gazetarëve shqiptarë, mohon censurën dhe gjobvënien: Janë gjepura

Në pranga për shkelje të rënda, shkarkohet nga detyra kryebashkiaku i Bulqizës, Lefter Alla

“O hajdut, kriminel, mafia”, Rama pritet me revoltë nga shqiptari në Londër

SPAK sekuestron vilën e ish-gruas së Ahmetajt në Palasë

Eksperti britanik: Rama po sillet si Fidel Castro, nuk e sheh kriminalit

Autoriteti i Konkurrencës ndalon rritjen e çmimit të patentës

E lidhur: "Ping-pongu" i Autoritetit të Konkurrencës me Blendi Gonxhen për çmimin e patentave-E shpjeguar

Shitja e Top Channel, Berisha: Ky është një veprim i tmerrshëm mafioz i Edi Ramës dhe klanit të tij

Ligji për Akademinë e Shkencave/ Fuga s'heq dorë: Thirrje Petro Koçit për ballafaqim, po vepron gabim!

Të fundit