Flash News

E-TJERA

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi dje në Shqipëri

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi

 

Miremengjes!

Politiko.al ju sjell një blic lajmesh nga vendi në ‘Posta e mëngjesit’. Për të marrë ‘Postën’ çdo mëngjes me email na shkruani në [email protected]

Vriten me armë zjarri dhe thikë dy persona në qendër të Kavajës, identifikohen viktimat

1 në 10 shqiptarë e kanë të pamundur kujdesin mjekësor, Shqipëria me normën e dytë më të lartë në Evropë

27 sera kanabisi në Malësinë e Madhe, një në pranga, procedohen penalisht 3 punonjës të bashkisë

Skandali ‘McGonigal’, gazeta amerikane: Biden nuk sanksionon qeverinë e korruptuar të Ramës, po godet Berishën

Në prag të zgjedhjeve/ Rama premton rritje të pagës mesatare: Synojmë të arrijmë objektivin prej 900 eurosh

Figuron kandidat në listat e Alibeajt për Këshillin Bashkiak, denoncon i riu: Nuk kam firmosur askund,të hiqet emri im!

Investigimi/ Konçesionari shkakton masakër mjedisore në portin e Durrësit, shteti i pafuqishëm për të vepruar

Nxorën listën e pagave të shqiptarëve, Gjykata jep dënimin për katër zyrtarët e akuzuar

Kundërshtoi kontrollin në shtëpinë e bashkëjetueses, GJKKO rrëzon kërkesën e Ahmetajt

Latest news