Flash News

E-TJERA

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi dje në Shqipëri

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi

Mirëmëngjes!

Politiko.al ju sjell një blic lajmesh nga vendi në ‘Posta e mëngjesit’. Për të marrë ‘Postën’ çdo mëngjes me email na shkruani në [email protected]

■ Fushata e Home Office për emigrantët, kontrabandistët shqiptarë "tallen" me Britaninë

■ “Nuk jemi ndjerë kurrë të lirë nga Serbia”, The Guardian reportazh për tensionet në veri të Kosovës

■ I dëmtuan mjetin gjatë natës, reagon anëtarja e Këshillit Bashkiak të Shkodrës, akuza policisë

■ Skandali i ryshfetit me sekretaren e MSH, Manastirliu distancohet: Përgjegjësia është individuale

■ "Jam debitore", iu zhvati 3 mln euro bizneseve online, lihet në burg Alma Beqiri

■ ‘Sheiku i Ramës’ në telashe, Mohamed Alabbar akuzohet nga India për falsifikimin e një projekti

■ Goditet grupi i trafikut të drogës në Berat, mes të arrestuarve edhe nipi i deputetit të PS

■ Kolegji i kryetarëve: PD të zgjedhë kryetarin brenda 15 korrikut 

■ Paralajmëron Lela: Ajo që po pritet të dalë për 14 Majin, e pahasur në botë 

■ Rama ‘mbyll dyert’ e Kadastrës: Së shpejti, shërbimet online 

■ Maliqi publikon video-dëshminë: Kryebashkiaku dhe kreu i KZAZ urdhër të zhduknim procesverbalin 

■ GJKKO lë në burg Sekretaren e Përgjithshme të Ministrisë së Shëndetësisë

■ Tregti droge/ Ky është nipi i deputetit socialist, Bardhyl Kollçakut

■ Platforma e Gazment Bardhit: Tre hapat për riorganizimin e Partisë Demokratike

■ Eksperti i kriminalistikës: Një ish-kryebashkiak mund të arrestohet së shpejti

Latest news