POLITIKOFF

Djali quhet Zëri, cili është emri i veçantë që Elita Rudi dhe Gjiko kanë përzgjedhur për vajzën e sapolindur

Djali quhet Zëri, cili është emri i veçantë që

Dje, moderatorja E;lita Rudi dhe reperi Gjiko janë bërë prindër për herë të dytë të një vajze. Fansat dhe ndjekësit e tyre janë kuriozë për emrin që çifti kanë përzgjedhur për vajzën duke qenë se dyshja surprizuan me emrin e djalit.

Zëri do të jetë vëllai i madh i Botës.

Vajza e Elitës dhe Gjikos quhet Bota.

Në fotot që Elita ka postuar në Instagram ku na prezanton dhe me vogëlushen e saj, shkruan:

“Familja jonë u kompletua. Dje mbërriti mes nesh engjëlli jonë i vogël Bota Gjikolli / 03.03.2021"

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by GJ I K O (@gjikotheflyboy)

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by GJ I K O (@gjikotheflyboy)

Latest news