Flash News

KRYESORE

E FUNDIT: Ronaldo larg Juventusit, zbulohet ekipi i ri portugezit

E FUNDIT: Ronaldo larg Juventusit, zbulohet ekipi i ri portugezit

Cristiano Ronaldo mund të largohet pas 2 vitesh nga Juventusi. Portugezi ka patur probleme me trajnerin Maurizio Sarri dhe po mendon që në merkaton e verës të ndryshojë kampionat.

Ai ka folur me menaxherin e tij Jorge Mendes dhe i ka shprehur dëshirën për t'u larguar nga Italia. PSG është klubi më i përfolur për të rrëmbyer shërbimet e yllit.

34-vjeçari mund të formojë një sulm ëndrrash me Mbappen, ndërsa Neymar do të largohet në verë. E gjitha mbetet në kuadrin e thashethemeve, por që mund të kthehet në realitet.

Të fundit