Flash News

E-TJERA

Aksident i trefishtë në aksin rrugor “Milot-Lezhë”, disa të plagosur

Aksident i trefishtë në aksin rrugor “Milot-Lezhë”,

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak më parë në aksin rrugor “Milot-Lezhë”.

Në aksidentin e trefishtë mësohet se janë përplasur një kamion, 2 motorë me drejtues kroatë dhe një foristradë.

Si pasojë dy persona janë dërguar drejt Spitalit të Traumës.

Ende nuk dihen shkaqet e aksidentit dhe gjendja shëndetësore e personave të tjerë, ndërkaq pritet një njoftim zyrtar nga ana e policisë.

Të fundit