Flash News

E-TJERA

Aksidentohet për vdekje këmbësori në Lezhë

Aksidentohet për vdekje këmbësori në Lezhë

Një aksident me vdekje ka ndodhur në orët e parë të mëngjesit në rrugën Shkodër-Lezhë.

Një automjet me drejtues ende të paidentifikuar, ka përplasur një 68 vjeçar, banues në fshatin Troshan, Lezhë, i cili si pasojë ka humbur jetën.

Grupi hetimor vijon punën për identifikimin dhe arrestimin e drejtuesit të mjetit, si dhe për sqarimin e rrethanave të rastit.

Të fundit