Flash News

E-TJERA

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi dje në Shqipëri

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi

 

Mirëmëngjes!

Politiko.al ju sjell një blic lajmesh nga vendi në ‘Posta e mëngjesit’. Për të marrë ‘Postën’ çdo mëngjes me email na shkruani në [email protected]

Nën hetim dhe sekuestro nga SPAK, inceneratori i Tiranës mori 3,8 mln euro në 4 muaj

Gazeta gjermane: Kampi i refugjatëve në Gjadër, një burg italian, kufizim masiv i lirisë

Deklarata e fortë e Dumanit: Bankat përdoren në pastrimin e parave nga mafia ndërkombëtare

Gjekmarkaj takime në parlamentin britanik: “Non-grata” e Berishës, vendim pa transparencë

Drejtuesi i SPAK raporton në Komisionin e Ligjeve, Gjokutaj: Gjysma e anëtarëve janë nën hetim

Cameron anulon takimin me presidentin Begaj

Rrëmbeu nipin 3-vjeçar në Durrës, Apeli liron gjyshin 

Zelensky bisedë telefonike me Ramën: E falënderova për pjesëmarrjen në Samitin e Paqes 

Qëndroi vetëm 2 orë në Tiranë, Cameron telefonon Begajn 

Berisha: Altin Gjoka ose Irena me pantallona u fut të referojë sot në klubin e mëkatarëve

David Cameron largohet me urgjencë nga Tirana, pse e ndërpreu vizitën në Shqipëri

Deputetët e PD-së italiane vizitë në Gjadër:Marrëveshja Rama-Meloni, reklama e dështuar për zgjedhjet europiane

Vota e Diasporës, Celibashi: Të bëhet me elektronikë dhe me postë 

 

Të fundit