Flash News

E-TJERA

Shpërthen bombola e gazit në një banesë Lezhë

Shpërthen bombola e gazit në një banesë Lezhë

Ka shpërthyer një bombol gazi në një banesë në fshatin Rraboshtë të Lezhës.

Kryefamiljari Gjergj Pali ka mbetur i plagosur dhe është dërguar në spitalin e Lezhës për ndihmë mjekësore.

Bombola shpërtheu në katin e parë të një banese dy katëshe.

Të fundit