Flash News

E-TJERA

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi dje në Shqipëri

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi

Mirëmëngjes!

Politiko.al ju sjell një blic lajmesh nga vendi në ‘Posta e mëngjesit’. Për të marrë ‘Postën’ çdo mëngjes me email na shkruani në [email protected]

 

Kaloi nga Rama te Basha/ Kush është ish-kandidati i PS-së që u arrestua për aferat me pronat në Durrës

Afera "5D", Le Courrier des Balkans: Opozita kërkon dorëheqjen e kryebashkiakut të Tiranës

Argita Malltezi: Zgjatja e hetimeve nga SPAK, po bëhet që të digjet mandati i Berishës

Aksion në Kadastrën e Durrësit, arrestohen 5 persona, në kërkim ish zv.drejtori

"Skandal i madh!", BILD: Tërbim i zjarrtë kundër korrupsionit në kryeqytetin e Shqipërisë

Të shtëna me armë zjarri në Qendrën për Punë Sociale, vdes një grua 

Salianji debat me Gogun, deputetët socialistë çohen në këmbë për t’u larguar 

Biznesmenë dhe policë, kush janë të arrestuarit e operacionit (Emrat) 

“Veliaj i paprekshëm?”, Këlliçi: Çeta e hajdutëve do përgjigjet një për një 

Berisha: Erion Veliaj kërkon strehim politik tek Balla!

Komisioni për sistemin TIMS miraton kërkesat për informacion drejtuar institucioneve  

 

Latest news