Flash News

KRYESORE

Jo si martesat tradicionale, Jonida dhe Besniku nuk po kalojnë një muaj mjalti

Para dy ditësh, Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi kanë celebruar dashurinë e tyre në një damsë shumë të veçantë.

Ishte Elvana Gjata ajo që i celebroi dhe të ftuarit VIP publikuan shumë momente duke bërë që fansat të shihnin ça po ndodhte në dasmën e dyshes së aktorëve.

Pas ceremonisë, pritej që çifti të nisej për muaj mjalti, por nuk ka ndodhur kështu. Olta Gixhari ka publikuar foto, ku duket Jonida me miqtë e saj duke festuar me gota vere.

Duket se angazhimet e çiftit nuk i kanë lejuar që të pushojnë pak ditë, por me siguri kjo mbetet për një moment të dytë.

Ditari politik

Të fundit