Në ditëlindjen e mbesës Kim Kardashian lë mënjanë “konfliktet” dhe tregohet emocionale

Megjithëse nuk është shumë aktiv në rrjetet sociale dhe në jetën publike, Rob Kardashian -vëllai i motrave më të famshme në botë- ka një vajzë që dje ka mbushur tre vjeçe- dhe ky është event i rëndësishëm për familjen.

Pavarësisht që së fundmi po përflitet për një krisje në marrëdhënien e Kim Kardashuian me motrën, Kourtney, dje bashkëshortja e Kanye West ka treguar se sa shumë e do mbesën e saj dhe familjen.

Përmes një postimi në Instagram, Kim ka shpërndarë disa momente të veçanta të mbesës Dream dhe djemve të saj Psalm dhe Saint:

“Gëzuar ditëlindjen e ëmbla jonë, Dream. Ne të gjithë të duam shumë. Po shihja në telefonin tim fotot tuaja, dhe lumturohem kaq shumë të di që jeni kaq të afërta dhe që keni njëra-tjetrën.”