Secila veçmas thyen rekorde shikueshmërie. Çfarë do të ndodhe sonte me bashkimin e Luanës dhe Arbanës në një emision?

Luana Vjollca me emisionin “Shiko kush luan” arriti të rënditet ndër emisionet më të shikuara gjatë mbrëmjeve të së shtunes. Pas përfundimit të emisionit të saj, në ekranin e Top Channel filloi të transmetohej “Dua të të bëj të lumtur”. Që në puntatën e parë Arbana arriti të thyeje rekorde shikueshmërie.

Por çfarë pritet të ndodhe me sonte me bashkimin e dy moderatoreve të suksesshme në “Dua të të bëj të lumtur”? Ende nuk e dimë por Arbana Osmani ka postuar një foto në InstaStory, ku shohim një tortë me foton e Luana Vjollcës. Me siguri dikush i ka bërë surprizë moderatores seksi ose e kundërta.

Presim ta shohim.