Sfida më e re e internetit: Të kërcesh si Dua Lipa!

Këngëtarja Dua Lipa ka pranuar sfidën e “Tik Tok” duke realizuar kështu një video ku shfaqet duke kërcyer me vajzat që e shoqërojnë në performancat e saj, nën ritmet e këngës më të re të saj “Physical”.

Me veshjet e saj që janë kaq interesante.

Këtu keni një përmbajtje marramendëse që do të bëjë aq e lumtur shtëpinë time diskografike. Unë nuk do të bëja video në Tik Tok dhe kjo mund të jetë e vetmja … por në të vërtetë ishte aq shumë argëtuese pas një darke me vajzat !! Faleminderit @charmladonna për koreografinë #letsgetphysical”, shkruan Dua Lipa krahas videos që ka postuar në Instagram.

Nëse jeni gati edhe ju të bëheni pjesë e sfidës dhe të bëni videon tuaj, mos harroni dhe hashtagun #letsgetphysical.