Flash News

KRYESORE

Aktorja amerikane bëhet nënë për herë të tretë

Aktorja amerikane bëhet nënë për herë të
Këngëtarja dhe aktorja amerikane Jessica Simpson është bërë nënë për herë të tretë duke sjellë në jetë një vajzë. Ajo dhe bashkëshorti i saj ish-lojtari i NFL-së, Eric Johnson, janë bërë prindër për herë të tretë me 19 mars dhe i kanë vënë emrin vajzës Birdie Mae Johnson.

Të fundit