Basha kritikon Ramën: I pashpirt, pse nuk thua asgjë për 2 punëtorët në Tiranë?

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha e ka quajtur arrogant dhe të pashpirt, kryeministrin Edi Rama, pasi ky i fundit nuk tha asnjë fjalë për humbjen e jetës së dy punëtorëve dhe plagosjen e tre të tjerëve, pas rënies së skelës në një pallat 10 katësh në Tiranë.

Në Twitter, kreu i PD-së solli në vëmendje reagimin e kryeministrit për turistët spanjollë, që u sulmuan në Porto Palermo.

Artisti i mashtrimit, arrogant dhe i pashpirt me shqiptarët të cilët i urren, asnjë fjalë për 2 viktimat e makutërisë mafioze në zemër të Tiranës.