Flash News

Ditari i Opozitës

Rikthimi i Bashës, Berisha: Ai është vegël në dorën e Ramës, s'kam interes

Rikthimi i Bashës, Berisha:  Ai është vegël në

Kryedmeokrati Sali Berisha tha se Lulzim Basha bën çfarë i thotë kryeministri Rama, pasi ai është vegël në dorën e Ramës.

Berisha tha se nuk ka asnjë lloj interesi për të, dhe se axhenda e tij përcaktohet nga Rama.

“Atë po e përdor Rama siç do. Mos bëj shaka. Ai është vegël në duart e Edi Ramës. Ai bën se çfarë i thotë Rama. Mos më pyesni për axhendën e tij, axhendën e tij ia shkruan Rama. Të bëjë ç’të dojë, asnjë lloj interesi nuk kam. Bëri ndonjë fushatë Basha? Ku e bëri fushatën? Ai është historia e kalit të Timurit”, deklaroi Berisha.

Të fundit