Flash News

Ditari i Opozitës

Video/ Gazment Bardhi paraqitet në SPAK për të dëshmuar për dosjen 'Xibraka'

Video/ Gazment Bardhi paraqitet në SPAK për të dëshmuar

Nënkryetari dhe deputeti i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi është paraqitur sot në Prokurorinë e Posaçme.

Bardhi do të dëshmojë për dosjen "Xibraka". Ishte Bardhi ai i cili publikoi me fakte dhe të dhëna përfshirjen në dosjen "Xibraka", të Olsi Ramës, vëllait të kryeministrit Rama.

Bardhi denoncoi me të dhëna nga TIMS që tregonin se Olsi Rama kishte udhëtuar në të njëjtin mjet me trafikantët e drogës në Xibrakë.

Të fundit