Flash News

E-TJERA

Dhunohet punonjësi i Bashkisë së Shkodrës

Dhunohet punonjësi i Bashkisë së Shkodrës

Punonjësi i bashkisë së Shkodrës Ermal Dizdari është dhunuar gjatë një konflikti, në lagjen “Salo Halili’.  

Njoftimi i plotë:

Shkodër/Informacion paraprak. Rreth orës 09:00, në lagjen “Salo Halili”, dyshohet se gjatë një konflikti, ka pësuar dëmtime fizike nga goditja me sende të forta, shtetasi E. D., 49 vjeç, i cili po merr ndihmë mjekësore në Spitalin Rajonal Shkodër.      

Shërbimet e Policisë kanë shkuar menjëherë në vendngjarje dhe vijojnë kontrollet për kapjen e autorit.  Grupi hetimor, në drejtimin e Prokurorisë, po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit.

Të fundit