Flash News

E-TJERA

Poeti Agim Doçi pëson hemorragji celebrale

Poeti Agim Doçi pëson hemorragji celebrale

Poeti Agim Doçi ka pësuar hemorragji cerebrale.

Lajm konfirmohet nga familjarët e tij të cilët thonë se poeti është në reanimacion pranë Neurologjisë në Tiranë.

Gjendja e tij paraqitet e qëndrueshme dhe është nën kujdesin e mjekëve të spitalit nr.5 në kryeqytet.

 

Të fundit