Flash News

E-TJERA

Shënon Shqipëria, Gjasula barazon shifrat

Shënon Shqipëria, Gjasula barazon shifrat

Klaus Gjasula ka korrigjuar gabimin, duke dërguar topin në rrjetën e Livakovic.

Shqipëria merr pikën e parë në grup dhe në ndeshjen e fundit do përballet me Spanjën.

Të fundit