Flash News

E-TJERA

Video/ Momentet e tensionit, deputetët përplasen me mbështetësit e Bashës

Video/ Momentet e tensionit, deputetët përplasen me

Mbledhja e Kryesisë së PD-së u shoqërua me tensione dhe diskutime të forta jo vetëm mes deputetëve.

Të pranishëm në ambientet e jashtme ku po zhvillohej mbledhja kanë qenë edhe mbështetësit e Lulzim Bashës të cilët kanë sharë dhe ofenduar deputetët, ndërsa këta të fundit gjatë largimit nga mbledhja janë përplasur me mbështetësit.

Përplasja për pak degradoi edhe në dhunë fizike.

Mbështetësit e Bashës ofenduan edhe gazetarët të cilët ishin të pranishëm dhe po raportonin.Të fundit