Floriana Garo publikon momente nga shtatzënia e saj dhe tregon që nuk ka hequr dorë nga puna

Edhe pse në muajin e shtatë të shtatzënisë, Floriana Garo vazhdon punën dhe duket po aq e bukur dhe e fisme sa gjithmonë edhe pse është në prije të fëmijës së saj të dytë.

Sot, ish-moderatorja ka publikuar dy foto në rrjetet sociale, në të cilat bie në sy dhe barku i rrumballakosur dhe nuri i shtatzënisë.

Krahas fotove, Floriana shkruan: “Duke shijuar shtatzëninë time dhe gjithmonë duke punuar.”

 

View this post on Instagram

 

#enjoyingmypregnancy & #alwaysworking #geneva @bonafidebusiness.ch By @gpestalozzi

A post shared by FLORIANA GARO (@florianagaro) on