I arrestuari gjatë operacionit ‘Vol-Vo 4’: Rama na bëri ‘koka turku’

Një prej të arrestuarve gjatë asaj që policia e cilësoi si mega aksion ‘Vol-Vo 4’ ka lëshuar akuza gjatë seancës gjyqësore ndaj prokurorëve dhe kryeministrit Rama.

“Jeni urdhëruar nga Rama për të bërë një shoë dhe për të na bërë si ‘koka turku’ për t’u afruar me BE”, është shprehur Genc Zeneli, raporton Klodiana Lala shkruan ‘BalkanWeb’.

Zeneli është i arrestuar si pjesë e të ashtuquajturës ‘Banda e Ndokës’ që akuzohet se tjetërsoi tokat në zonën e ‘Ranës së Hedhun’.