“Kali i bardhë” më i përfoluri për momentin, Kim Kardashian nuk mund ta linte këtë vëmendje t`i ikte

Kim Kardashian është gjithnjë në përpjekje për të sjellë ide të reja për të qenë gjithmonë AJO më kryesorja e familjes, Për të qenë gjithmonë më e përfolura dhe në qendër të mediave.

Që nga e diela në mbrëmje, “kali bardhë” është një ndër temat më të nxehta të rrjeteve sociale, ku fansa të shumtë të shfaqjes televizive më të ndjekur në botë “Game of Thrones” janë përpjekur të gjejnë kuptimin e tij, në mbyllje të episodit të pestë.

Dhe ja ku iu ngacmuan idetë dhe Kim-it dhe shfrytëzon momentin.

Ajo e veshur komplet me të bardha ka pozuar mbi një kalë të bardhë, ku duket vërtetë tërheqëse, e bukur dhe seksi.

“Kali i bardhë” në të cilin hipi Arya Stark është një ndër temat më të diskutuara në Twitter. Shikoni disa prej tyre më poshtë: