Kanë më shumë se 20 vite bashkë, 2Po2 poston foton me bashkëshorten e tij

Reperi i njohur 2Po2 tashmë është baba i tre fëmijëve dhe  gjithmonë ka treguar se familja është gjëja më e shtrenjtë për të.

Ai ka më shumë se 20 vite me bashkëshorten e tij dhe vazhdojnë ta duan po njësoj njëri-tjetrin.

Këtë gjë reperi e ka treguar edhe përmes një fotografie shumë të veçantë me bashkëshorten, teksa shfaqen në një park lojrash.

“Përgjithmonë”, shkruan 2Po2 bashkangjitur fotos ku çifti duket mjaft i lumtur.