Flash News

KRYESORE

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi dje në Shqipëri

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi

Mirëmëngjes!

Politiko.al ju sjell një blic lajmesh nga vendi në ‘Posta e mëngjesit’. Për të marrë ‘Postën’ çdo mëngjes me email na shkruani në [email protected]

Lirohet ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri

E lidhur: Berisha: Tahiri u lirua pas ultimatumit që i dha Ramës se do zbërthente lidhjet e tij kriminale

Arrestimi i Sekretares së Përgjithshme të MSH-së, reagon SPAK

Berisha publikon pamjet: Komisionerja e PS voton për qytetarin, operatori përdor kartat e identitetit

  Rama ‘zbret me këmbë në tokë’: Numri i atyre që janë të kënaqur me qeverisjen tonë, minimal

“Puthje afeksionuese”, gjesti i Ramës ndaj Melonit bën bujë në mediat italiane

Shteti shqiptar “i zhytur” në borxhe në Arbitrazh, 63% e humbjes i përket Becchettit

PD prezanton sloganin e ri pas 14 majit: Pa zgjedhje të lira, nuk ka zgjidhje

Goditi një qytetar dhe i mori para një tjetri, arrestohet efektivi i Shkodrës, Shkëlzen Gjonaj

Tritol fasonerisë së biznesmenit italian, Gjykata jep vendimin për Edmond Arapin

VIDEO/ Autobusi i “Freskut” humb drejtimin, përfundon në hyrjen e lokalit

“Bandat e Beogradit tensionuan situatën”, Kurti: Kosova ka bërë detyrën, jemi shtet sovran

Noka kallëzon në SPAK 3 kryebashkiakët socialistë: Përdorën paratë publike për të blerë vota

Të fundit