Me flokë të shkurtra dhe me pak grim, Loredana duket kaq ndryshe

Me flokë të gjatë dhe bionde, Loredanën e shohim prej kohësh vetëm me këtë stil dhe fansat ishin mësuar me pamjen e saj që nuk kishte ndryshime drastike.

 

View this post on Instagram

 

Dior 2020 🦋

A post shared by Loredana (@loredana) on

Mesa duket reperja është “lodhur” pasi ka bërë ndryshime në pamjen e saj. Në Instastory-it e publikuar pak orë më parë Loredana është shfaqur me flokë platin, të prera shkurt deri në fund të qafës.

 

View this post on Instagram

 

I don’t wanna hear no sneak dissin 🙂 @dafineneziri

A post shared by Loredana (@loredana) on

Një stil që e bën atë të duket kaq e veçantë por njëkohësisht edhe ndryshe.