Përmasat perfekte të Luana Vjollcës, sa centimetra e ka belin moderatorja

Megjithëse tani nuk është e impenjuar në televizion duke shijuar pushimet pas përfundimit të “Shiko kush luan” Luana Vjollca po bën zhurmë njësoj nëpërmjet rrjeteve sociale.

Në një postim në Instastory ajo ka publikuar se sa centimetra e ka belin dhe në foto shihet qartë se beli i saj është 59 cm.  Edhe pse akuzohet shpesh për ndërhyrje në të pasmet e saj dhe pjesë të fytyrës ajo asnjëherë nuk e ka pranuar.

Kujtojmë se përmasat perfekte për një gjatësi 1.68 cm  për gjoks, bel dhe vithe janë 99-63-91.

 

L

A post shared by Luana Vjollca (@luanavjollca) on

 

Hello

A post shared by Luana Vjollca (@luanavjollca) on

 

🎄

A post shared by Luana Vjollca (@luanavjollca) on

 

Pas pak.. @blerinakllokoqirugova 💎

A post shared by Luana Vjollca (@luanavjollca) on

 

Great minds think alike @beyonce 😛 P.s. shot 10days ago.

A post shared by Luana Vjollca (@luanavjollca) on

 

beauty and the beast

A post shared by Luana Vjollca (@luanavjollca) on

 

Sonte! #ShikoKushLuan

A post shared by Luana Vjollca (@luanavjollca) on