Flash News

POLITIKOFF

Beyonce bën njoftimin e rëndësishëm

Beyonce bën njoftimin e rëndësishëm

Beyoncé ka njoftuar se po publikon një album country.  Në një reklamë gjatë Super Bowl për Verizon, Beyoncé njoftoi se do të publikojë “Act II” të projektit të saj më 29 mars.’.

Ajo ende nuk ka konfirmuar titullin e “Act II”, por ka publikuar dy këngë të reja nga albumi, “Texas Hold ‘Em” dhe “16 Carriages” gjatë Super Bowl.

Beyoncé ‘thyen’ rrjetin, bën njoftimin e

“Texas Hold ‘Em” është një këngë që i fton të gjithë të kërcejnë, ndërsa “16 Carriages” është një material autobiografik.

Ajo rrëfen për largimin nga shtëpia në moshë të re, sakrificat e prindërve dhe më pas kalon në pjesën kur ishte në udhëtim gjatë gjithë kohës si anëtare e Destiny’s Child.

 

 

Të fundit