Si rrallë herë Alketa Vejsiu ndan momente me të birin: Ka mama çun

Alketa Vejsiu ndan momente shumë të pakta dhe të rralla më fëmijët e saj. Edhe kur e bën, përpiqet të jetë shumë diskrete duke mos publikuar fytyrën e tyre, duke u munduar t`i mbajë ato sa më larg medias.

Teksa ndodhet në bregdet me familjen e saj, Alketa ka ndarë një video me të birin dhe krahas videos shkruan:

“O Jeta Ime, O Muzika ime, o Zemra ime! Ka mama çun.”

 

View this post on Instagram

 

O Jeta Ime, O Muzika ime, o Zemra ime! #kamamacun

A post shared by ALKETA VEJSIU (@alketavejsiu) on