U shfaq i nxirë pas karantinës, deputetja ironizon Veliajn: Kur të zë COVID-19 në PS të kap dielli më mirë se në plazh!

Deputetja Fatjona Dhimitri ka ironizuar kreun e bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, i cili tërhoqi jo pak vëmendjen me pamjen e tij “ të nxirë” pas më shumë se dy javësh karantinë.

“Kur të zë COVID-19 në PS të kap dielli më mirë se në plazh!”, shkruan deputetja, teksa shoqëron komentin me një foto të Veliajt, duke folur në media.

 

 

 

 

 

 

 

 

Në një reagim në Top Channel, Veliaj reagoi lidhur me këtë detaj dhe tha se ka marrë shumë rreze dielli pasi ka lexuar libra në ballkon.