KRYESORE

VIDEO: Ky stopim nga Lewandowski është ëndrra e futbollistëve

VIDEO: Ky stopim nga Lewandowski është ëndrra e
Klas, teknikë, potencë, zgjuarsi, estetikë. Robert Lewandowski i ka të gjitha. Sulmuesi i Bayern-it sonte i befasoi të gjithë në "Allianz Arena" pak minuta pasi shënoi golin e parë kundër Borussia Dortmund-it. Polaku bëri një stopim të jashtëzakonshëm të topit, i gjendur në zonën e verdhezinjve. Shihni spektaklin e bomberit të bavarezëve dhe jepni vlerësimin tuaj:

Ditari politik

Të fundit