VIDEO: Mbyllen pjesët e para, Lukaku shënon dhe barazon

Sapo kanë përfunduar pjesët e para të ndeshjeve të darkës në Champions League, të fundit për fazën e grupeve. Interi ka barazuar në minutën e 44-t ndaj Barcelonës me gol të Lukakut dhe pjesa e parë mbyllet 1-1. Ndeshje e fortë nga zikaltrit, ndërsa katalanasit po luajnë kryesisht me të rinjtë.

Ndërkohë, Dortmundi po barazon gjithashtu 1-1 me Slavia Prague, kurse Chelsea po fiton 2-0 me Lille.